Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Lokal użytkowy, ul. Kleczewska

Kleczewska, Budzisław Kościelny, wielkopolskie

  • 1 710 000 zł
  • 936 m²
  • 1 826,92 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Kowalewsk...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Kleczewska

Kleczewska, Budzisław Kościelny, wielkopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 710 000 zł

936 m²

1 826,92 zł/m²

Lokal użytkowy, ul. Kleczewska

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 710 000 zł 936 m² 1 826,92 zł/m²

Przeznaczenie:
medyczne
Pomieszczenia:
20

Pomieszczenia:

20

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 710 000 zł (1 826,92 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 936 m², 20 pomieszczeń; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  •   przeznaczenie medyczne, lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: piętro 1/2, jednopoziomowe
  • Budynek: rok budowy: 2010
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Royal Invest, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 428584

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona przy głównej ulicy w miejscowości Budzisław Kościelny, gmina Kleczew, powiat koniński.

Budynek trzykondygnacyjny (piwnica, parter, poddasze) o łącznej powierzchni użytkowej 936m² został usytuowany na działce o powierzchni 1140 m² i łączy funkcję handlowo-usługową z komfortową częścią mieszkalną. (...)

Agent

Joanna Kowalewska

787 923...

787 923 020

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

787 923...

787 923 020

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość